PEX IZOLOVANÉ POTRUBIA

Predizolované potrubia SYNCOPEX sú rúry zo sieťovaného polyetylénu PEX s izoláciou a vonkajším plášťom, určené pre ústredné kúrenie, teplú a studenú vodu. Poskytujú komplexné riešenie s vysokou pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou. Inovatívny dizajn umožňuje vynikajúcu tepelnú izoláciu potrubí a znižuje tepelné straty až o 50%. Hydraulické potrubia SyncoPex sú navrhnuté na použitie vo veľkých zariadeniach aj v inštaláciách ústredného kúrenia v domácnostiach.

Predizolované PEX potrubie – dokonalé riešenie pre váš dom a kanceláriu

Schválené izolované potrubia SYNCOPEX sa perfektne hodia do každej budovy, či už je to váš rodinný dom alebo kancelársky priestor. Flexibilita dosiahnutá použitím polyetylénu ako remeselného materiálu umožňuje jednoduchú realizáciu aj v najproblematickejších priestoroch. Je to jedno z jednoznačných vylepšení našich produktov v porovnaní so starou izolačnou technológiou.

Všestrannosť rúr PEX je ešte výraznejšia, ak vezmeme do úvahy, že môžu byť použité na prepravu teplej a studenej vody, ako aj ako hlavné a vedľajšie nádoby pre tepelné systémy. To druhé je obzvlášť prospešné, pretože jedinečné vlastnosti materiálov použitých pri výrobe našich produktov poskytujú podstatné níženie tepelných strát – mimoriadne prospešné pre ľudí, ktorí uprednostňujú kontrolu nad svojimi mesačnými výdavkami na energiu alebo vodu.

Význam PEX rúr pre inštalatérske práce

Rúry na zásobovanie vodou sú rozhodujúce pre celú konštrukciu budovy, pretože poskytujú spôsob prenosu studenej a horúcej vody. Predizolované rúrky sú ideálne pre túto prácu, pretože majú hygienický certifikát, ktorý je udelený len pre vedenia, ktoré dokážu zabezpečiť prenos pitnej vody. Naše výrobky sú navyše pokryté vrstvou odolnou voči UV žiareniu, čím vytvárajú bezpečnejšie pracovné prostredie vďaka antikoróznym vlastnostiam, ako aj zvýšenej odolnosti voči chemikáliám.

Vzhľadom na všetky výhody použitia polyetylénu ako izolačného prostriedku môžeme s istotou predpokladať, že naše produkty sú jasnou voľbou, pokiaľ ide o inštaláciu tepelných systémov alebo prenos studenej a teplej vody. Vynikajúca všestrannosť v kombinácii s jednoduchou implementáciou a bez rizika porušenia zdravotných predpisov sú len zlomkom dôvodov, prečo sa prikloniť k týmto predizolovaným rúram.

Neváhajte a prezrite si náš katalóg dostupných položiek PEX a vyberte si tie, ktoré najviac prospejú vašej situácii.

Výhody izolovaného potrubia PEX

• potrubná rúra má hygienický certifikát oprávňujúci na prepravu pitnej vody
• hadičky najvyššej kvality s vynikajúcimi pevnostnými vlastnosťami
• nízky koeficient izolácie peny
• veľmi dobrá flexibilita – môže byť inštalovaný na náročných miestach
• nízka hmotnosť
• Krycia vrstva trubice odolná voči UV žiareniu

Jednoduchá rúra Syncopex® GEO PE na pitnú vodu

Potrubie je určené na prepravu studenej pitnej vody, chladiace systémy, tepelné čerpadlá, geotermálne inštalácie.

Jednoduchá PE rúrka Syncopex® pre studenú vodu

Potrubie je určené na zásobovanie vodou a priemyselné inštalácie.

Jedno izolované potrubie ústredného kúrenia Syncopex®.

Potrubie pre ústredné kúrenie v max. pracovná teplota 203°F 87 PSI; teplá alebo studená voda v max. tepl. 158 °F 145 PSI.

Syncopex® štvornásobné potrubie ústredného kúrenia

Potrubie je určené na teplú vodu a cirkuláciu v max. pracovná teplota 203°F 87 PSI; 158 °F 145 PSI.

Dvojité izolované potrubie na teplú vodu Syncopex®

Potrubie je určené na teplú vodu a cirkuláciu v max. pracovná teplota 158°F 145 PSI.

Syncopex® dvojité potrubie ústredného kúrenia.

Potrubie je určené na teplú vodu a cirkuláciu v max. pracovná teplota 203°F 87 PSI.

Jednoduchá PE rúrka Syncopex® pre studenú vodu

Potrubie je určené na zásobovanie vodou a priemyselné inštalácie.